UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no piszcie teraz ze niepotrzebnie udzielili pomocy w wypadku lub ewentualnie ze zrobili to zle bo to przeciez zolnierze i trzeba ich zniewazyc i sponiewierac, przy tym wypadku stal tlum gapiow i jakos nikt sie nie pofatygowal zeby pomoc, zrobili to jako pierwsi zolnierze ale trzeba oczywiscie skomentowac to w elblaskim nizinnym i chamskim stylu.

braniewiak