UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Najlepsi kierowcy " Tak Tak a zwłaszcza jak jeda ciezarowkami srodkowym pasem po 12 lutego, a przepiis Wyraznie mowi ze obowiazuje prawostronny ruch w polsce a pas lewy jest do wyprzedzania a nie blokowania go !