UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
hej ludzie ja tych typow znam! to byli moi koledzy tzn tacy znajomi tylko ktorych nei lubialem i od dawna marzylem o tymzeby w koncu ich zlapali i poshli siedziec i dzis w skzoel sie dowiedzialem ze siedza ja i moi najklepsi kumple sie strashnei cieshylismy z e wkoncu ich zamkneli a ta niebezpieczna dzielnica to rechniewskiego[radze jednak ja omijac] a ci chlopacy to nie s anarkmani oni palili maryske brali fete klony...no mosh trpoche narkomany...shkoda ze wszystkich im sie nie udalo zlapac a i jesce jedno nei napisali nawet ze jeden sie psed nimi ukrywa i nei wiedza jeszcze dzie jest nom i to chyba wszytsko pappa
P_cai