UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
P_CAI..gadasz bzdury chlopcze bo nie rechniewskiego tylko okrzei a po drugie tez ich znam i nagadales troche tutaj glupot czemu nie powiesz im w twarz tego jak juz sa w szkole??heh posiedzieli pare dni i wyszli no nie'?taka jest teraz sprawiedliwosc policji
BIgBangA