UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proszę, śpiewajcie w języku polskim. To poska telewizja, polski program i polscy wykonawcy. Dlaczego więc śpiewacie w obcym języku? To jedyna rzecz, jaka mi sie nie podoba. Poza tym jest super. Trzymam kciuki i mimo wszystko obiecuję słać smsy.

kropla