UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg był i dalej jest dla niektórych piękny, choć na pewno inny !!!! Wyszła właśnie w klimacie tamtych lat książka Wydawnictwa URAN "Elbląg i okolice na starych pocztówkach", bardzo ciekawy materiał warty podziwiania.