UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mając starszą osobę (babcię), która słuchała RM przez 1/2 dnia i kilka godzin dziennie ogladała TV na Vectrze, mylisz się ze nie słuchałem, poprzez szacunek dla tej osoby mimowolnie chcąc nie chcąc coś w ucho wpadlo, szczegolnie tzw. "rozmowy niedokończone" najbardziej siejąca grozą audycja.

Kaligula_98