UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Radio Maryja nie dostało koncesji na nadawanie ponieważ jest to stacja antysemicka, podburzająca do buntu i nienawiści, pod przykrywką wiary katolickiej ściągająca pieniądze od naiwnych ludzi myslących, że zapłacili za miejsce w niebie po śmierci. Jest to stacja upolityczniona i siejąca nienawiść do rządu, który nie działa na rzecz tej organizacji! Większości słuchaczy i telewidzów stanowią ludzie prości w podeszłym wieku, którzy poprzez naukowy język niektórych programow nie rozumieją przesłania, a słuchają RM lub oglądają tą telewizją bo tak każe ksiądz w kościele na kazaniu! Księża którzy nie utożsamiają się z T. Rydzykiem są przez niego wyklinani i szybką schodzą do marginesu kościelnego. Ot i cała prawda o tej telewizji, jak można takiemu czemuś pozwolić nadawać publiczne?!

Kaligula_98