UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nazbierało się trochę tych wyznawców Ojca R. Myślałem, że Elbląg jest wolnych od tej niechlubnej części Polski, a tu zawód. Po obejrzeniu zdjęć aż boje się pójść do kościoła. Dajcie im tą cyfrówkę bo nie chce więcej widzieć tych twarzy afiszujących się po ulicach.
Andrzej Gołąb