UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bohaterowie z katynia?a ile sie nawalczyli?ile strzalow oddali? ZERO. ja bym ich posmiertnie raczej karal za tchorzostwo a nie wynosil na piedestal, poddali sie kacapom to taki los ich spotkal, na co liczyli?jakie bohaterstwo taka smierc, raczej hanba przedwojennych elit a nie smierc bohaterska, hipokryzja.