UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

widzimy tylko katyn, smolensk zapomniała cała góra i ipn o wymordowanych polakach ok 200tys, starcy, kobiety, dzieci przez ukrainskie bandy. dlaczego o tym zapomniano-ze strachu bo to ukraincy, naród polski nie zapomni tych morderstw.

POLAK EMERYT