UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zakrzykiwanie katyńskimi modlitwami tych co pamięci, grobu i pomników nie maja jest wyjątkowo ohydne. Od lat tylko Katyń, a co mają powiedzieć Rodziny prostych ludzi zarżniętych jak zwierzęta, że kula to świętsza śmierć niż rozpłatanie siekierą czy przybicie do drzewa, związanie drutem kolczastym, czy powieszenie na sztachetach płotu, czy może obcięcie piłą głowy jest nieestetyczne? Czy antysowieckość to jedyne lekarstwo na całą parszywość polityki i umizgi do nowego wielkiego brata to usprawiedliwiają?

klm