UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wieczna chwała. Ci co zginęli w lasach Katynia oddali swe życie na polu chwały będą im za to chóry anielskie przez wieki Hymn Polski śpiewały. Tysiące zginęło w lasach Katynia zabrano im honor młodość i życie nad nimi wisi wieczna chwała to dla Ojczyzny oddali swe życie. Wciąż błądzą duchy po Katyńskiej ziemi i słychać równy żołnierski krok zapalmy znicze niechaj płoną i im na wieki rozjaśnią mrok. Niech im ta ziemia całunem będzie i Sztandar Polski ich otuli niech Orzeł Biały w złotej koronie skrzydłami swymi do snu ich utuli. Henryk Siwakowski Elbląg 14.4.2012.