UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wahadło wychyliło się w drugą stronę i znowu jestem w opozycji do władzy, kiedyś wykłócalem się o nagłośnienie Incydentu Katyńskiego, dzisiaj jestem zmuszony udowadniać że Katyń był tylko niewielkim, mało znaczącym (kompromitującym Polskie przedwojenne elity) epizodem w historii Polski najechanej przez Hitlera, wyzwolonej przez Związek Radziecki, Polski ślepej politycznie, biednej, oszukującej swoich obywateli. Hero.