UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tak w ogóle, to wyśmienita godzina na obchody - 11.00.Żeby przyszło jak najmniej ludzi? A to były obchody dla pomordowanych, czy dla bolszewika? Może należało zrobić uroczystość w UM, po co aż fatygować na cmentarz. ..