UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ponieważ, ''jako potencjalny odbiorca'', ''z różnych względów będący na poziomie odbiorców z miasta dwukrotnie mniejszego'', mówię - weżcie sobie te wystawy do domu, a pozostawcie jedynie galerię co ''mega wrażenie robi ''