UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wydaje mi się że Galeria przerosła Elblążan. Gdyby powstała w innych większych miastach rozwijałaby się do dzisiaj bardziej prężnie. Trzeba podziękować za to co robi dzisiaj, gdyż " kładzenie pereł przed wieprze" może w przyszłości zaowocować.

sławek -jurek