UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rocznik65 ma wiele racji, nie ujmując pozostałym grającym Panom byawło, że byli w gorszej dyspozycji i grali dalej nawet po kliku nieudanych akcjach a młodzi wchodzili na 2-3 minuty i nie daj boże 1 rzut nie wyszedł siadali na ławce. Przykre ale prawdziwe. Szkoda młodych talentów, które niewątpliwie są w tej drużynie.

rocznik 72