UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Ten zespół absolutnie nie powinien spaść z I ligi. Trener może mówić co mu ślina na język przyniesie ale prawda jest tak że to właśnie on jest głównym reżyserem tego spadku. Faworyzowanie zawodników którzy nie powinni występować w podstawowym składzie z uwagi na słabą dyspozycję przez cały sezon a trzymanie zawodników na ławce którzy chcieli grać broniąc własnej bramki i rzucać piłki do siatki przeciwnika. Dowodem niech będzie fakt z ostatniego meczu. Młody zawodnik Spychalski zostaje wpuszczony na boisko bo jeden z tych, który miał zawsze pewne miejsce w składzie niezależnie od dyspozycji, doznaje kontuzji. I cóż widzimy, ten młody Spychalski rzuca w ważnym momencie tego meczu cztery bardzo ładne bramki, które w wydatny sposób dają zwycięstwo elbląskiemu zespołowi. Pytam się trenera dlaczego taki talent grzał ławę w wielu meczach tego sezonu????? Dlaczego Pan trener ślepo ufał zawodnikowi Wasilence, którego jedyna zaletą było to, że najlepiej czuł się gdy przesiadywał na ławce kar za głupie i brutalne faule osłabiając swoją drużynę. Czy ten zawodnik przez większość ligi nie był swoistym "koniem trojański" elbląskiej drużyny?
rocznik 65