UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od piłkarzy noznych to sie bujaj chłopcze. Sponsoruj sobie reczna sam. Jak piłkarki i piłkarze reczni beda mieli taka widownie jak na tym zabytkowym obiekcie A8 to sponsorzy sie znajdą. Bedzie nowy stadion to zobaczysz ilu kibiców nawet na 2 lige bedzie przychodzic. Nie porównuj ręcznej do noznej. Zreszta reczna to była mocna za EB.