UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Mimo wszystko bardzo szkoda degradacji ekipy naszych piłkarzy ręcznych. Zdaję sobie sprawę, że istnieje wiele problemów, które jest ciężko pokonać lecz mam nadzieję na powrót w przyszłym sezonie. Oraz, że znajdą się odpowiedni sponsorzy, którzy zauważą istotę inwestowania właśnie w piłkę ręczną. Pamiętać musimy iż nasze miasto ma wielkie tradycje piłki ręcznej i klimat. Właśnie klimatu brakuje piłkarzom nożnym od zawsze jak pamiętam i to nie zmieniło się do dnia dzisiejszego. Dlatego pieniądze, które wpompowano w piłkę nożną przepadły na zawsze, a mogły uratować ręczniaków. Więc wielka prośba do wszystkich rozsądnych sponsorów o pieniądze na piłkę ręczną ( męską), a powinno się udać wypłynąć na wyżyny choć na pewno łatwo nie będzie. Lecz zawsze jak pamiętam sukces buduje się w wielkich trudach i bólach. Pozdrawiam zawodników prosząc ich o zostanie w klubie i życzę zdrowia oraz dużo cierpliwości razem ze sztabem trenerskim i zarządem.
Maroko