UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mimo wszystko bardzo szkoda degradacji ekipy naszych piłkarzy ręcznych. Zdaję sobie sprawę, że istnieje wiele problemów, które jest ciężko pokonać lecz mam nadzieję na powrót w przyszłym sezonie. Oraz, że znajdą się odpowiedni sponsorzy, którzy zauważą istotę inwestowania właśnie w piłkę ręczną. Pamiętać musimy iż nasze miasto ma wielkie tradycje piłki ręcznej i klimat. Właśnie klimatu brakuje piłkarzom nożnym od zawsze jak pamiętam i to nie zmieniło się do dnia dzisiejszego. Dlatego pieniądze, które wpompowano w piłkę nożną przepadły na zawsze, a mogły uratować ręczniaków. Więc wielka prośba do wszystkich rozsądnych sponsorów o pieniądze na piłkę ręczną ( męską), a powinno się udać wypłynąć na wyżyny choć na pewno łatwo nie będzie. Lecz zawsze jak pamiętam sukces buduje się w wielkich trudach i bólach. Pozdrawiam zawodników prosząc ich o zostanie w klubie i życzę zdrowia oraz dużo cierpliwości razem ze sztabem trenerskim i zarządem.

Maroko