UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego uważasz ze jestem seksistowski? :) Przeciez mnie nie znasz. Moim daniem ubrana jest nijako ani seksowne ani elegancko pomieszanie stylów co w efekcie daje marny obraz i nie ma nic wspólnego z pryginaloscia raczej z ohydą. Ale co sie dziwic. Laseczki nosza troby jak WORY na kartofle a buty w stylu DREWNIAKÓW rodem z Auschtwitz :-D Kwestia gustu ale mi się nie podoba lecz z MODĄ nie walczę bo tam wszystko wolno :) nie jestes obiektywna bo ja znasz. Dla mnie może ona chodzic i w dywawie i siatce na głowie; -P