UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brak w grze Wolskiej i Sądej nawet na kilka minut w takim meczu to brak szacunku, nawet komentatorzy z Polsatu Sport to podkreślali, no chyba, że trener reprezentacji nie zgadza się z metodami szkoleniowymi (całą ławką trenerską) w Starcie co jest bardzo prawdopodobne.
o.n.