UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ile razy jestem w Ratuszu na koncertach-nawet przypadkowo, jestem zaskoczony poziomem świeżością tego co tam widzę. myśle, że Elbląska Orkiestra sprawdza sie jako zespół ale też jako organizator dobrych koncertów. Brawo!