UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Aborygen Miejscowy (czy może być pozamiejscowy ?) pomili ł wieki mamy obecnie XXI a nie XX wiek. Ponadto nie zgadzam się że jesteśmy gorsi od Niemców i im, nie dorastamuy do pięt, no chyba że Aborygen. .. pisze o sobie.

karolus