UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakiż piękny był Elbląg tamtych czasów !!!! a dzisiaj obwieszony idiotycznymi flagami, z "logo" namalowanym przez jakiegoś hydraulika, zmarnowanymi znowu naszymi pieniędzmi, zmierza nic niemówiacymi spiralnymi zakrętasami jak g. .. .. do przerębla !!!

ananke