UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak samo nie polecam ZST na Grottgera i apeluje do władz o porządną kontrole w tej szkole. Brak podejścia do ucznia i mega niski poziom. Więc jeśli nie chcecie później żałować to omijajcie tą placówkę szerokim łukiem.

na serio