UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak ja kończyłem podstawówkę (1995) to ciężko było znaleźć szkołę a selekcja przypominała prawie casting do cyrku ! Teraz dobrze im tak że mają mało uczniów, niech giną szkoły jedna po drugiej !!! Role się troszkę odwróciły hehehe!!!

pogromca budy