UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Droga mlodzieży odradzam wam szkołe na ul. Grottgera 34 (ZST), ponieważ idąc tam człowiek sie cofa a nie rozwija. Rok temu skończylem tą szkole, mature zdałem slabo, ponieważ nauczycele slabo uczą, większość nie przychodzi często na lekcje np Pani Dyrektor ma lekceważący stosunek do uczni, nie przychodzi tylko wymaga. Także radzę wybrać inna placówke żeby później tego nie żałować.

Absolwent