UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie polecam ZST (budowlanki). Chodziłem tam przez 4 lata i żałuje. .niektórzy nauczyciele nie przychodza w ogóle na lekcje i sie siedzi cały dzień jak głupi. .a po 4 lata gdy trzeba napisać mature to nic sie nic nie umie. .koledzy którzy w gimnazuj byli mniej wiecej na moim poziomie a poszli do LO mieli zdecydowanie lepsze wyniki niż ja

ads