UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ci Panowie dopiero uczą się gry na instrumentach. Pokazali kosmiczny bałagan na scenie. Jestem z Bydgoszczy, ale mała uwaga do właściciela Klubu; bardzo słaba obsługa Barowa. Brak profesjonalizmu i do tego wszystkiego głupawe uwagi słowne pracowników.
Rikko