UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Głodkowska po pierwsze byla za mala a wiec nie wiadomo dlaczego sie wogole tam dostala po za tym w sukience wygladala okropnie. .Dziewczyny ktore wygraly od poczatku mialy najlepsze wyniki. .Zgadzam sie z Jury i nic bym nie poprawial :)

Ogladajacy