UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dwie nastolatki które wygrały były naprawdę najładniejsze, dorosłe także ale trochę szkoda że w do pierwszej trójki nie załapała się Olga Głotkowska - posiada dziewczyna ładny wygląd, no i miło byłoby gdyby w jakiejś konkurencji pobocznej została wyróżniona ta sympatyczna dziewczyna - Ala z Rogit. :-(. Ogólnie Jury wykazało się profesjonalizmem i dobrym smakiem. Miss'kom gratuluję wygranej a pozostałym kandydatkom odwagi. :-).
Koneser prawdy.