UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dwie nastolatki które wygrały były naprawdę najładniejsze, dorosłe także ale trochę szkoda że w do pierwszej trójki nie załapała się Olga Głotkowska - posiada dziewczyna ładny wygląd, no i miło byłoby gdyby w jakiejś konkurencji pobocznej została wyróżniona ta sympatyczna dziewczyna - Ala z Rogit. :-(. Ogólnie Jury wykazało się profesjonalizmem i dobrym smakiem. Miss'kom gratuluję wygranej a pozostałym kandydatkom odwagi. :-).

Koneser prawdy.