UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no prosze, przed wojna to i w jeglowniku porzadni ludzie mieszkali! a teraz - nie generalizujac rzecz jasna- pelno tam wypadkow przeroznych: a to drogowych, a to przestepczych i tych najpodlejszych, doprowadzajacych bez skrupulow, godnosci do niszczenia rodzin. .. .ale to temat dla swietnego medialnego ks. dra A. Kilanowskiego, ktorego przy okazji serdecznie pozdrawiam i zycze sukcesow w pracy z tamtejszymi parafianami

nakam