UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo dziewczyny !!!! Trzymamy kciuki za mecze w Słupsku !!! A trener moim zdaniem powinien w tych meczach postawić bardziej na młode dziewczyny z Truso, to była ich sala one trenują tam od lat i znaja każdy centymetr, widać to było w meczach 1/4 Finału MP
TCH