UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koleś kwalifikacje to musi mieć trener i selekcjoner. Dyrektor czy Zarząd są od troszkę innych spraw. Czy najlepszymi Dyrektorami szpitali są lekarze? hehehe no właśnie. .. Póki co od kilku miesięcy nie brakuje kasy na wypłaty. .. to pierwszy, ale jak ważny krok. .. a laski w końcu zaczną traktować to co robią jak należy - tylko troszkę rywalizacji wewnątrz trzeba!