UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na pewno głównym powodem słabej dyspozycji EKS w ostatnich latach jest Dyro, który jest tu od września i grał w trampkarzach i ma niewiele wspólnego ze sportem :) Ludzie posty są dla normalnie myślących, a nie sfrustrowanych idiotów! EB to piękna historia. .. pewnie Zarząd chciałby mieć takie pieniądze, ale życie płynie dalej i nie należny kopać ludzi, którzy poświęcają swój czas i kasę żeby coś zrobić dla naszego miasta czy sportu. Należy im co najwyżej pomóc, ale to takie niepolskie. .. Jeszcze im wyjdzie i będzie heca. ..