UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proponuję nie zabierać zdania w kwestii transferów - szczególnie zagranicznych - jak się nie ma o tym pojęcia. Nie wiem ile kasy ma Zarząd, ale nie spodziewam się żeby nadto :) Z tego co ogólnie wiadomo ma jeszcze długi poprzedników i to nie małe - do spłacenia. .. .Matouskova zagrała pierwszy mecz od kilku tygodni - więc nie wiem, która ze złośliwych zawodniczek lub jej luby pisała pierwszy post :) i w przeciwieństwie do Sądej, która podobno przedłużyła kontrakt - zagrała przyzwoicie. Walczyła. To był trudny, ale na szczęście wygrany mecz. Co do Pietrovej - kilka meczy, rozpracują ją i nie zatańczy już tak jak wczoraj :) Dziewczyny walczyły i wygrały. Może w kiepskim stylu, ale wygrały trudny - jak się okazało mecz.