UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy któraś, z tak zwanych osób publicznych, odmówiła udziału w tej imprezie ze względu na jej formę, będącej idealną kopią uroczystości z czasów komuny ? Pytam, bo autorytety w świecie lansu, cynizmu i hipokryzji są pilnie poszukiwane.