UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I znowu, tak jak to było normą w przeszłości, tego typu okazje są świętem dla "wybrańców". Mieszkańcom, którzy mają największy udział w rozwoju kultury, bo przecież ją finansują, wstęp na koncert surowo wzbroniony. Wstyd !