UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kilka zdań z jednego z postów jest interesująca: przypadkowe zakupy chorych zawodniczek, . .. za EKS ciągnie się jeszcze ogon. .. Jeżeli to prawda, to kto je kupował? Czy przypadkiem dwoje z tych panów nadal nie ma coś do powiedzenia w klubie i nie szykuje zakupów na nowy sezon? Co do ogona, to również aktualni działacze go przyprawiają. Rozwiązywanie kontraktów w trakcie sezonu to nie jest rutynowa rzecz. Działalność klubu ocenia się przede wszystkim po wynikach sportowych a nie po chęciach i obietnicach! Ale wszystkiego dobrego. Ciekawe jak zarząd ocenia rundy zasadnicze. Nie wiadomo, bo milczy a powinien się wypowiedzieć. Stypendia fundowane przez miasto zobowiązują!