UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co racja to racja, dlaczego trener tej klasy nie chce korzystać z dziewczyn siedzących na ławce?przecież to są zawodniczki nie gorsze jeśli nie lepsze od padaczki P. Aleksandrowicz. To co ona wyprawia na boisku to nawet na I ligę za mało. Jak można trenować z 20 zawodniczkami a grać tylko jedna 7-ką. Dokonuje się zakupu "Czeszki" i co ogląda mecz z ławki, czy to normalne? reszta rezerwowych również może pomarzyć o graniu. Fakt ten mecz to porażka jesli chodzi o skuteczność ale czy tego trener nie widział, przecież nie zrobił nic by temu zapobiec a ławka spociła sie ale na rozgrzewce ha, ha