UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wyciągnąć konsekwencje wobec zawodniczek i Trenera, który nie potrafił skorzystać z zawodniczek na ławie!!! Zarząd w końcu musi przestać tłumaczyć ich lekceważące podejście do meczu. .. Kasę uwalić to zrozumieją i dotrze do ich rozumków po co tu są!