UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
walic ten smieszny start. .. tylko ZKS OLIMPIA ELBLAG!!!mowilem ze to jest najlepszy klub w elblagu a nie jakies wsie gdze po 200kibicow jest albo ta concordia smieszna hahaha mlexer elblag haha tygrys elblag hhahahahahahahahahahaahahahahahahahahhahahaha