UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

walic ten smieszny start. .. tylko ZKS OLIMPIA ELBLAG!!!mowilem ze to jest najlepszy klub w elblagu a nie jakies wsie gdze po 200kibicow jest albo ta concordia smieszna hahaha mlexer elblag haha tygrys elblag hhahahahahahahahahahaahahahahahahahahhahahaha