UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PYTAM - po co Klub zatrudnia Ocalewicz, Matouskovą, Konefał, Frankowską. .. po co Trenerowi w ogóle ławka rezerwowych skoro nie umie z niej korzystać? Jak można było przegrać kolejny z wygranych meczów! Z wywiadu z trenerem Wrocławia wynika, że nawet specjalnie nie wierzyli w to, że można. .. echhh. ..

kibic z dala