UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

. .. a moim zdaniem mecz przegrał trener, który nie potrafił w drugiej połowie uporządkować meczu. Niezależnie od gry - wygranej. .. Dlaczego po zejściu Sądej nie wprowadził drugiej obrotowej? O co tu chodzi? Mecz wyglądał jak wyreżyserowany. .W co gra trener? i gdzie sobie już pościelił bo na pewno nie w Elblągu. .. Dramatyczna gra wprowadzonej po Sądej. .. Aleksandrowicz. .. równie dramatyczna gra Szott. Niemoc Wasak, Wolskiej, a ławka rezerwowa nawet nie tknięta. .. Trenerze pochwal się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami przed nami kibicami. .. jakoś nie mogę się ich doszukać. .. Wygląda na to, że robisz wszystko, aby skaleczyć Elbląg. .. zapewne już niedługo. ..