UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe jaki pomysł na siedzibę, salę koncertową miejskiej orkiestry miał prezydent Slonina, za jego kadencji powstala. Teraz to zadanie dla obecnego prezydenta. Znając jego dotychczasowe osiągniecia możemy być pewni, że do końca jego kadencji nic się nie zmieni.