UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

potwierdzam - jak ten klub nie bedzie sie nazywal Olimpia nigdy nie bedzie nim zainteresowania w Elblagu :) pomysl dla prezesow Techtransu i Daradu - przeniescie swoj klubik do Pasleka, tam to przejdzie na bank hehe

yfyujk