UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

niestety. .. pomimo walki w pierwszej polowie z Gdańskiem, w kolejnej odsłonie mało wiary, a mecz był wygrany, odcięcie od gry rozgrywającego - potem zapominiane- dało słaby efekt. nieodpowiedzialne 2 minuty( kary) osłabiły zespół. Zero walki w ostatnich 15 minutach !!!, zero gry na koło. .. Perwenis dwie trzy bramki, reszte bramkarza trafił jak amator. .. brak słów - ale do wszystkich pretensje. szkoda można bylo nawet zremisować. lipa. .. . pozdrawiam Sponosrów przez wieeele lat. i P. Jurka, szczypiorniści grają. .. .słaby wynik. Szkoda, wpadek ( z wisła) spadek=== koniec.

fakty