UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo dla Klubu Kibica, bo robią świetną robotę. Kibicom sukcesu proponuje się nie wypowiadać. Zawsze widzicie tylko negatywy. Liczę na zwycięstwo w Jeleniej Górze, a co dalej to się przekonamy. Powodzenia dziewczyny

realista79